Nauka dla dorosłych

Nie umiesz się porozumieć za granicą?
Chcesz znaleźć lepszą pracę ?

Nabycie nowych umiejętności może zmienić twoje życie !!!
Z nami nauczysz się języka w krótkim czasie i będziesz mówił płynnie pozbywając się blokad i stresów. Zainwestuj w swój rozwój ! Uczymy w naszej szkole metodami bezpośrednimi a nasi kursanci uczą się 5 razy szybciej !!!

 

ang_w_macu

Możliwość podróżowania, wyjazdy służbowe czy potrzeba znalezienia pracy wiąże się z koniecznością znajomości co najmniej jednego języka obcego. Dlatego wśród osób dorosłych coraz większym zainteresowaniem cieszą się kursy językowe. Można wybrać lekcje indywidualne bądź w małej grupie.

Najbardziej popularna jest nauka języka angielskiego. Ale ostatnio mamy też coraz więcej chętnych na język niemiecki. Prowadzimy kursy na wszystkich stopniach zaawansowania. Najchętniej wybieraną metodą wiodącą jest metoda bezpośrednia czyli w przypadku angielskiego Direct Method for English, a niemieckiego Direktes Deutsch. Metody te zawsze urozmaicamy dodatkowymi materiałami, lekcjami tematycznymi czy piosenkami.

Dla osób, które wolą uczyć się metodami tradycyjnymi wybraliśmy najnowsze na rynku podręczniki. Lekcje, są tak skonstruowane, że zainteresują każdego i sprawią, że uczniowie będą chcieli mówić po angielsku. Różnorodne materiały pomagają w samodzielnej pracy w domu (MultiROM, DVD, strona internetowa dla uczniów, Vocabulary Bank i Grammar Bank).

Zainteresowani?

Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Na pewno doradzimy jaki kurs wybrać i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Telefon: 693 707 011

Email: info@sayok.pl

Podaj swój numer telefonu
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Facebook