Nauka dla młodzieży

Mamy sprawdzoną metodę dla młodzieży - Direct for Teens !

Dla młodzieży w wieku od 12 roku życia
W nauczaniu młodzieży stosujemy metody bezpośrednie, mające wdrożyć uczniów do mówienia oraz metody tradycyjne, kształtujące wszystkie zdolności językowe.

Zdasz egzamin ósmoklasisty i maturę śpiewająco !

 

Metoda Direct for Teens zawiera słownictwo i pytania w obrębie tematów interesujących młodzież - komputery, muzyka, sport, wakacje, szkoła, środowisko. Metoda Direct English oparta jest na metodzie Callana. Charakteryzuje się szybkim tempem mówienia, automatyzowaniem wypowiedzi, dzięki czemu uczniowie uczą się płynnie mówić w krótkim czasie. Najczęściej uczniowie posiadają już bogaty zasób słownictwa, ale jest to raczej język bierny. Dzięki metodzie Direct for teens język ten staje się słownictwem czynnym. W krótkim czasie uczniowie zaczynają płynnie mówić.

ang_dla_mlodziezy02

Dla nastolatków proponujemy również kursy na trzech poziomach zaawansowania (A2, B1, B1+).
To jednocześnie kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.
Dla młodzieży szkół ponadpodstawowych oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W nauczaniu nastolatków zwracamy uwagę na kilka kluczowych elementów:

  • komunikacja - rozwijanie umiejętności niezbędnych w rozmowach z rówieśnikami z całego świata, podróżowaniu, surfowaniu w sieci
  • inspirowanie i angażowanie młodych ludzi - program oparty na podręcznikach wykorzystujących ciekawe zagadnienia odnoszące się do życia nastolatków, bohaterowie to piosenkarze, celebryci, gwiazdy sportu, postaci z filmów
  • strategie wspierające przygotowanie do egzaminów (ósmoklasisty i maturalnego) - różnorodne ćwiczenia, powtórki, tabele, zestawienia słownictwa oraz struktur gramatycznych, dodatkowe ćwiczenia online projekty kulturowe, bieżące tematy, zagadki, quizy, gry krzyżówki, edukacyjne gry komputerowe i filmy.

 

Zainteresowani?

Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Na pewno doradzimy jaki kurs wybrać i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Telefon: 693 707 011

Email: info@sayok.pl

Podaj swój numer telefonu
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Facebook