Nauka online

Nauka online z najlepszymi lektorami

Co roku szkolimy 300-500 kursantów najnowocześniejszymi metodami
Szkoła Językowa Say OK prowadzi swoją działalność już od 12 lat. Od 2020 roku zdecydowaliśmy się nauczać wszystkich naszych kursantów wyłącznie online.

 

Jak działa szkoła językowa online?
Nauczanie online to skuteczna nauka języka w tempie, które najbardziej Ci odpowiada. Masz możliwość uczenia się z dowolnego miejsca na świecie, w miejscu i czasie, które sam wybierzesz. Regularny kontakt z nauczycielem, swobodne konwersacje, dostęp do różnorodnych i ciekawych materiałów, angażujące lekcje - to wszystko i wiele więcej pozwoli Ci bardzo szybko opanować materiał i szkolić swoje umiejętności językowe.

Nasza misja
Misją szkoły jest nauczenie mówienia w najszybszy i w najłatwiejszy sposób oraz wielostronny rozwój naszych uczniów, osiągnięty poprzez naukę języka obcego. Naszym zamiarem jest stworzenie klimatu nauki, w którym język poznaje się z sposób jak najbardziej naturalny, interaktywny, w którym język obcy staje się naturalnie bliski.

Czy nauka online jest skuteczna?
Zdecydowanie TAK! Nauka języka online może być nie tylko skuteczna, ale także bardzo wygodna, przyjemna i bezpieczna. Stawiamy na rozwijanie umiejętności w pełnym zakresie umiejętności językowych ze szczególnym naciskiem na mówienie. To Ty zdecydujesze o planie nauki, ustalisz tempo i wybierzesz, które aspekty języka są dla Ciebie najważniejsze.

Dla kogo są zajęcia online?
Oczywiście dla wszystkich, którzy chcą się uczyć w szybki a zarazem wygodny i skuteczny sposób. Dobierzemy odpowiedni kurs do Twojego wieku i poziomu. Uczymy dzieci od 9 roku życia, młodzież oraz dorosłych.
Jedyne co potrzebujesz to komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu. W razie potrzeby chętnie pomożemy z obsługą wymaganych programów.

Korzyści z nauki online
Kurs online jest tak samo skuteczny jak tradycyjny kurs stacjonarny, a co więcej niesie za sobą wiele korzyści:

  • wygoda – uczysz się w swoim ulubionym pokoju przy swoim biurku, przy kawce lub herbatce
  • łatwiej przełamiesz się w mówieniu w swoim domowym otoczeniu
  • lektor ma do dyspozycji najnowocześniejsze, interaktywne metody nauczania
  • oszczędzasz czas i pieniądze na dojazd
  • możesz uczysz się praktycznie z dowolnego miejsca na świecie, także gdy wyskoczy ci wyjazd nie stracisz lekcji
  • platforma online jest dostępna 24h

 

Jak wygląda nauka online
Zajęcia są prowadzone z lektorem na żywo, urozmaicane programem multimedialnym lub materiałami autentycznymi przygotowywanymi przez lektorów. Możesz wybierać pasjonujące cię tematy i ucząc się języka rozmawiać o tym, co najbardziej cię interesuje. Dzięki temu nauka staje się przyjemnością i na pewno będziesz zainspirowany/a do dalszych samodzielnych poszukiwań.

Do zajęć dobieramy najnowocześniejsze podręczniki, które wykorzystują technologię cyfrową oraz przygotowujemy lekcje autorskie dobrane do specyfiki i potrzeb danej grupy.

Proponujemy następujące zajęcia:

  • zajęcia indywidualne online dla 1 osoby z lektorem
  • zajęcia online dla 2 osób (koledzy/koleżanki z klasy, przyjaciele, pary małżeńskie)
  • zajęcia online w małej grupie 3-5 osób – w tak małej grupie każdy może się wypowiedzieć i zadać pytanie

Zapisz się na kurs
Jak rozpocząć naukę? Wystarczy wypełnić nasz formularz zapisów, gdzie możesz podać swoje dane i zapisać się od razu do odpowiedniej grupy. Skontaktujemy się z Tobą po wypełnieniu prostego formularza i uzgodnimy wszelkie formalności:

Kliknij TUTAJ na formularz zapisów

Lekcja próbna
Nie musisz od razu decydować się na nasz kursu. Umów się z wcześniej na lekcję próbną. Pokażemy Ci nowe, naprawdę skuteczne podejście do nauki języka obcego.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

 

Mam inne pytanie

Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Na pewno doradzimy jaki kurs wybrać i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Telefon: 693 707 011

Email: info@sayok.pl

Podaj swój numer telefonu
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Facebook