O szkole

Szkoła Językowa Say OK z Wami już od 2009 roku

Co roku szkolimy ponad 200 kursantów najnowocześniejszymi metodami
Szkoła Say OK prowadzi swoją działalność w Rudzie Śląskiej i Zabrzu. Nauczamy dzieci, młodzież i dorosłych. Misją szkoły jest nauczenie mówienia w najszybszy i w najłatwiejszy sposób oraz wielostronny rozwój naszych uczniów, osiągnięty poprzez naukę języka obcego. Naszym zamiarem jest stworzenie mikroklimatu nauki, w którym język poznaje się z sposób jak najbardziej naturalny, interaktywny, w którym język obcy staje się naturalnie bliski.

 

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci oraz młodzieży i dorosłych metodami bezpośrednimi oraz tradycyjnymi. Ścisłe ukierunkowanie na określone grupy wiekowe i dopasowane metody pozwalają osiągać najlepsze efekty w nauczaniu. Dbamy by nasi lektorzy rozwijali swoją wiedzę z zakresu nauczania swojej grupy wiekowej i wysyłamy ich na wszystkie możliwe szkolenia i warsztaty metodyczne.

o_szkole01

Lata doświadczeń oraz systematyczne podnoszenie kwalifikacji pozwoliły nam dojść do wniosku, że nie ma jednej, uniwersalnej metody nauczania. Dlatego bazujemy na różnych metodach i wyciągamy z nich to, co najlepsze i najbardziej wartościowe dla danego ucznia bądź grupy.

Do nauczania młodzieży i dorosłych stosujemy najczęściej metody bezpośrednie Direct Method for English. Korzystamy z bardzo nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana. Dzięki metodzie bezpośredniej, znanej w Polsce m.in. jako Metoda Callana, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Korzystamy z podręczników i materiałów wyłącznie renomowanych wydawnictw: Oxford, Pearson (były Longman), Cambridge, Macmillan.

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiałów dodatkowych do kursów (dużą część z nich sprowadzamy z Anglii): płyty CD, filmy do nauki języka na DVD, gry planszowe i elektroniczne, zabawki, mapy, plakaty, interaktywne książeczki, puzzle oraz ogromną ilość materiałów do kopiowania. Posiadamy wszelkie dostępne materiały dodatkowe do książek.

Opinie naszych klientów

Jestem bardzo zadowolona, gdyż moja córka (5 lat)chętnie chodzi na angielski. W domu podśpiewuje piosenki, których nauczyła się na lekcjach. Mamy też płytkę DVD z zabawami po angielsku, które Julka uwielbia. Na pewno będziemy kontynuować naukę.

Mama Julki

 

Miła atmosfera, sympatyczna kadra. Moja sześcioletnia córka jest bardzo zadowolona, chętnie chodzi już trzeci rok na zajęcia i bardzo dużo z nich wynosi. Serdecznie polecam.

Monika

 

Miła i doświadczona kadra. Zajęcia prowadzone w formie zabawy, syn chętnie na nie uczęszcza i jak sam zauważył "nic nie wkuwał a wszystko umiał".

Sabina

 

Dziękuję za 3 już rok nauki w Say OK. Mój syn dzięki tym lekcjom lepiej radzi sobie w szkole. Ja nie potrafię mu pomóc, bo nie znam angielskiego, ale Kuba zawsze może liczyć na pomoc nauczycielki. Zawsze znajdzie dodatkowy czas, aby mu wyjaśnić to, czego nie rozumie.

Mama Kuby

 

Przed rozpoczęciem nauki w szkole Say OK miałam problemy z wypowiadaniem się. Dzięki metodzie Direct oraz wspaniałej nauczycielce nabrałam pewności siebie. Mówienie sprawia mi przyjemność, a nasze lekcje to trochę oderwanie się od codzienności i zrobienie czegoś dla siebie.

Ewelina (grupa dorosłych)

 

W szkole językowej Say OK rozpoczęłam naukę od poziomu początkującego. Po pierwszym roku nauki potrafiłam się już wypowiadać. W tej chwili mija już drugi rok nauki i z większą pewnością siebie odwiedzę swoją córkę w USA. Szczerze polecam.

Urszula (grupa dorosłych)

 

Bardzo dobra szkoła językowa. Doświadczona kadra, zajęcia są dostosowane do możliwości i wieku uczniów. Godna polecenia!

Bożena

 

Świetna szkoła. Nauka oparta nie na wkuwaniu z książek, ale na konwersacji. Tempo pracy dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów. Świetni nauczyciele. Fantastyczna atmosfera. Gorąco polecam.

Lidia

 

Podaj swój numer telefonu
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Facebook