Zapisy i cennik

Zapraszamy do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego

Opanujesz język szybko i podniesiesz swoje kwalifikacje!
Zapraszamy na kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Stosujemy wyłącznie najlepsze metody oparte na metodzie Callana m.in. Direct Kids, Direct Teens i Direct English. Dzięki tej metodzie nasi słuchacze w bardzo szybkim czasie nabywają umiejętność rozumienia tekstów i płynnej komunikacji.

 
Dla wszystkich chętnych w roku szkolnym 2021/2022 przygotowaliśmy formularz zapisów, gdzie możesz podać swoje dane i zapisać się od razu do odpowiedniej grupy:

Kliknij TUTAJ na formularz zapisów

 
Nie musisz od razu decydować się na nasz kursu. Umów się z wcześniej na lekcję próbną. Pokażemy Ci nowe, naprawdę skuteczne podejście do nauki języka obcego.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

 

Nauka obejmuje

  • Zajęcia z lektorem online lub z dojazdem
  • Czas trwania zajęć dostosowany jest do wieku uczniów
  • Płyty CD i DVD - materiał do samodzielnego uczenia się i utrwalania treści przerabianych podczas lekcji
  • 1000 ćwiczeń, 100 dyktand i testy z 4500 słówek - dostęp do platformy internetowej (link do platformy) z ćwiczeniami uzupełniającymi naukę

Korzyści z uczestnictwa

  • Szybkie efekty uczenia się dzięki znakomitym, nowatorskim metodom
  • Lekcje z wykwalifikowanymi lektorami, potrafiącymi dopasować się do potrzeb swoich uczniów
  • Motywacja do nauki – dobrze czujesz się w swojej grupie
  • W krótkim czasie, nauczysz się wyrażać swoje myśli w języku obcym, bez skrępowania
  • Poczujesz się swobodnie na wyjeździe zagranicznym, w pracy, w szkole, na imprezie i wszędzie, gdzie spotkasz osoby obcojęzyczne

 

Łatwość uczenia się języka jest sprawą bardzo indywidualną i nie da się uznać jednej metody za stuprocentowo skuteczną. Z tego powodu wykorzystujemy techniki wywodzące się z różnych metod, np. Direct English - metoda najczęściej wybierana przez dorosłych. Nauczysz się mówić płynnie w krótkim czasie. Metoda komunikacyjna – opiera się na komunikacji w określonych sytuacjach społecznych. Metoda Reagowania Całym Ciałem - skuteczna dla naszych najmłodszych uczniów.
Nie chcemy, żebyś nudził się na zajęciach albo miał poczucie, że omawiany materiał przekracza Twoje możliwości. W celu zaproponowania naszym kursantom poziomu nauczania adekwatnego do stanu wiedzy możemy przeprowadzić test kwalifikacyjny – tzw. Placement Test, który pozwoli nam określić Twoją znajomość języka. Możesz też przyjść na pierwsze zajęcia gratis by przekonać się czy odpowiada Ci poziom.
Korzystamy wyłącznie z rekomendowanych podręczników. Poziom trudności i złożoności dopasowujemy do stanu wiedzy i oczekiwań kursantów. Wybieramy materiały edukacyjne, które uczą „żywego” słownictwa. Dzieci uczą się z bardzo atrakcyjnych książek wraz z płytami do komputera, które umożliwiają powtarzanie materiału i śpiewanie piosenek czy recytowanie wierszyków również w domu.
Martwisz się o egzamin ósmoklasisty lub maturę? Z nami zdasz śpiewająco. Uwierzysz w siebie i pokochasz angielski, hiszpański i francuski. Prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatów. Ucząc się z nami bez problemu przystąpisz i zdasz egzaminy – FCE , CAE czy Goethe-Zertifikat.
Dzieci systematycznie są motywowane do nauki poprzez zbieranie punktów, naklejek lub pieczątek, które przekładają się na osiągane tytuły i nagrody. Nasi kursanci po ukończeniu każdego etapu kursu otrzymują świadectwo, zaświadczające o udziale w szkoleniu i określające poziom znajomości języka.

 

Zajęcia online dla 1-2 osób w dogodnym terminie:

Terminy kursuOpłata za jedną lekcjęOpłata za 10 lekcji (10% rabatu)
Raz w tygodniu 60 minut - lekcja dla 1 osoby 95 zł 850 zł
Raz w tygodniu 60 minut - lekcja dla 2 osób 55 zł od osoby 500 zł od osoby

* Zajęcia indywidualne odbywają się w dogodnym terminie wg potrzeb klienta.
** Do uzgodnienia jest zawsze forma nauki: online lub lekcje z dojazdem
*** Do wyboru jest polski nauczyciel lub native speaker

 

Zajęcia online w małej grupie:

Ilość zajęćOpłata za cały rokOpłata w dwóch ratach
30 x 60 min 999 zł (90 zł rabatu) 2 x 545 zł

* Małe grupy 3-5 osób
** Wiek uczniów na angielski – od 9 lat, francuski i hiszpański – od 11 lat
*** Kursy dla dorosłych
**** Dopasowany wiek i poziom uczniów w grupie

 

Chętny? Skorzystaj z zapisów online gdzie możesz podać swoje dane i zapisać się od razu do odpowiedniej grupy lub umów się na bezpłatną lekcję próbną:

Kliknij TUTAJ na formularz zapisów

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

Zainteresowani?

Zapraszamy do skontaktowania się z nami! Na pewno doradzimy jaki kurs wybrać i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Telefon: 693 707 011

Email: info@sayok.pl

Podaj swój numer telefonu
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Facebook